Kocaeli Büyüksehir Belediye Baskanı İbrahim Karaosmanoglu Canlı Yayın Aracımıza konuk oldu.

Feature image

  Ülkemizin en önemli şehirlerinden, bir sanayi kenti olan Kocaeli hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim Karaosmanoğlu ile röportaj yaptık. Karaosmanoğlu Kocaeli'deki yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı.

Haberin Devamı

RS FM, İsaret Dili Egitimi Projesi’ne destek veriyor...

Feature image

  Kocaeli Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, RS FM'e konuk oldu. Başkan, AK Parti döneminde kentin gelişimini, ilklerin belediyesi olan Kocaeli Büyükşehir'de yapılan projeleri radyomuza anlattı.

Haberin Devamı

“13.Uluslararası Marmara Sualtı Görüntüleme Festivali” sona erdi. 07 Temmuz Pazar günü Türk Balıkadamlar Kulübü’nün sosyal tesislerinde düzenlenen ve tüm sualtı camiasının bulustugu törende ödüller sahiplerini buldu.

Feature image

  RS FM’in medya sponsorluğunu yaptığı festivalin ödül töreninde, Festival Organizasyon Komitesi Başkanı Arzu Aşan Dönmez, Türk Balıkadamlar Kulübü (TBK) Başkanı Nezih Saruhanoğlu, Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı İnkılap Obruk, Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) Başkanı Prof.Dr.Bayram Öztürk, ödül töreni sponsoru Polisan Kimya firması genel müdürü Haluk Erşen’in açılış konuşmaları ardından, jürilerin iki gün boyunca değerlendirme yaparak, yurtiçi ve yurtdışı katılımcıların fotoğraf ve filmleri ile yarıştığı festivalin sonuçları açıklandı; dereceye giren tüm yarışmacılara plaket ve ödülleri verildi.

Haberin Devamı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu üyesi Turgut Dibek, RS FM’e ‘Gezi Parkı’ protestoları ve gündemdeki diger önemli konuları degerlendirdi.

Feature image

  20 günü geride bırakan ve Türkiye geneline yayılan Gezi Parkı protestolarını değerlendiren CHP’li Milletvekili Turgut Dibek, gösterilerde, Türkiye’nin “çağdaş batı uygarlığı”ndan ayrılmaması fikrinin ön plana çıktığını söyledi...

Haberin Devamı

Şişli Belediye Baskanı Mustafa Sarıgül: "Barıs için demokrasi sart!"

Feature image

  Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’den RS FM’e özel açıklamalar! Sarıgül, “Çözüm süreci”nden iç siyasetteki sosyal demokrat arayışlara ve dış politikadaki AB–Şangay tartışmalarına kadar pek çok başlıkta, önemli değerlendirmelerde bulundu.

Haberin Devamı

CHP Genel Baskanı Kemal Kılıçdaroglu: "Esad'ı hiçbir zaman savunmadık!"

Feature image

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu RS FM’e konuştu. Kılıçdaroğlu, yerel seçimlere ilişkin “Eski partilidir, amcamın oğludur, aday göstermezsek kırılır…’ bunları bırakacağız. Eski DYP'li, ANAP’lı, CHP’li ya da herhangi bir partiye üye olmayan saygın insanlarla yola çıkabiliriz. İzmir’i de İstanbul ve Ankara’yı da alacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Haberin Devamı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıldönümünde Rs Fm Canlı Yayın Ekibi Çanakkale'deydi.

Feature image

  Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıldönümü nedeniyle Çanakkale ziyaretçi akınına uğradı.Rs Fm Editörü Hayri Çelebi , Müzik Direktörü Hakan Çayırlı ve Onur Barış anma törenlerine radyomuz adına katıldı ve ziyaretçilerle röpörtajlar gerçekleştirdiler...

Haberin Devamı

Türkiye’de “sosyal demokrasi”nin simge isimlerinden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Murat Karayalçın, güncel konuları RS FM’de degerlendirdi.

Feature image

  RS FM canlı yayın aracına konuk olan Karayalçın, “İmralı tutanakları”ndan dış politikaya ve “Ankara Büyükşehir Belediyesi adaylığıyla ilgili tartışmalar”a kadar pek çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

Haberin Devamı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, RS FM’in canlı yayın konuğu oldu.

Feature image

  Ankara’da CHP Genel Merkezi önünde RS FM canlı yayın aracına konuk olan Tekin, Birgül Ayman Güler’in “Türk ulusuyla Kürt milliyetini eşit, eş değerde gördüremezsiniz.” sözlerini “partimize yakışmayan ifadeler” diye eleştirirken, parti içi demokrasiyle ilgili önemli mesajlar verdi.

Haberin Devamı

“Halk soruyor, Belediye Başkanları yanıtlıyor”un ilk konuğu Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu oldu.

Feature image

  RS FM Canlı yayın aracının Eyüp Sultan meydanından yaptığı yayına konuk olan Kavuncu 1 saat boyunca deneyimli radyocu Vecdi Tamer’in ve halkın sorularını yanıtladı.

Haberin Devamı

RS FM’in canlı yayın aracı Antalya’daydı.

Feature image

  Türkiye genelindeki sürücü kursları, Antalya'da düzenlenen Çalıştay'da biraraya gelerek sorunlarını ve yeni projelerini masaya yatırdı. RS FM canlı yayın ekibi, çalıştayı yerinde izledi. Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu tarafından düzenlenen Çalıştay’ın açılış konuşmasını Konfederasyonun Genel Başkanı İsmail Yılmaz yaptı. RS FM Canlı yayın aracı da çalıştayı takip etti, canlı bağlantılar yaparak, özel söyleşiler gerçekleştirdi.

Haberin Devamı