RS FM

Bakırköy Radyo Televizyon Yayın Org. ve Prod. A.Ş.

  1 Nisan 2012 tarihinde İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin 15 ilinde yayın hayatına başlayan RS FM, kısa süre içerisinde tarafsız ve ilkeli yayıncılığı sayesinde marka değerini yükselterek, haber radyoları içerisinde farkını gösterdi.

  RS FM’in Türkiye’nin usta kalemlerinden ve yorumcularından oluşan dev haber kadrosu, tarafsız ve derinlikli haberleri radyolarınıza taşıyor.

  “Türkiye Gazeteciler Cemiyeti” ve “Çağdar Gazeteciler Derneği” gibi iki saygın kuruluşun radyo dalında “En İyi Haber Programı” ödülüne layık gördüğü “Atilla Güner’le Akşam Postası” RS FM’de her gün bağımsız ve tarafsız yayıncılığın çıtasını bir adım yukarı taşıyor.

  Türkiye yazılı ve görsel basınının saygın isimlerini bir araya getiren RS FM, Türkiye’nin yoğun gündeminden, dış politikanın en önemli başlıklarına, ekonomiden, enerjiye, spora ve kültür – sanata kadar, haberciliğin tüm alanlarında, ilkeli yayıncılık anlayışını, güçlendirerek sürdürüyor.

  Çok seslilik anlayışıyla hareket eden RS FM’in deneyimli haberci kadrosu, haberi analiz ve uzmanların yorumlarıyla derinleştirerek, 7 gün 24 saat dinamik ve canlı yayıncılığı Türkiye’deki dinleyicileriyle buluşturuyor.

  24 saat canlı yayın yapan RS FM’de sürekli güncellenen, günde toplam 48 adet haber bülteni yer alıyor. RS FM bu özelliğiyle de çağı yakalayan ve son dakika haberlerinde fark yaratan bir performans sergiliyor.

  RS FM, sadece habercilikte değil, müzik yayıncılığında da çeşitlilik ve kalite perspektifiyle hareket ediyor. 70’ler, 80’ler, 90’lar, gibi tematik müzik kuşaklarının yanı sıra, günümüz müziklerinden, her zevke hitap eden bir seçki hazırlayan RS FM, klasikle moderni, yerliyle yabancıyı harmanlayarak, müzikseverlerin tercihleri arasında üst sıralarda yerini alıyor.